ВЛАСЕНКО Ігор
ПРОКОПИНЕНКО Володимир
ТУРЯНСЬКИЙ Сергій

***
Футболісти полтавської "Ворскли" приймали в 12 турі вінницьку "Ниву". Рахунок зустрічі не було відкрито - 0:0.

Тепер у понеділок, 4 червня, на стадіоні "Колос" команди-земляки зустрінуться між собою.

"Зоря Полтавщини" № 124 (17524), 31 травня 1990 року (четвер).

Бліда нічия

Хвилин за п’ять до закінчення зустрічі між полтавською "Ворсклою" і вінницькою "Нивою" незадоволені глядачі дружно почали залишати трибуни. Вони вже не вірили, що "Ворскла" вирве перемогу. Так воно і сталося. Матч закінчився нульовою нічиєю.

Отже, після чотирьох ігор "Ворскла" не здобула жодної перемоги. Лише дві гри звела внічию і ті на своєму полі.

У матчі з вінничанами наші земляки мали розгублений вигляд. Складалося таке враження, що гравці не знають, що робити з м’ячем. Такої кількості помилок в захисті команда, мабуть, ще не робила в жодному домашньому матчі. Тож і не дивно, що у першому таймі на полі повністю домінували футболісти "Ниви". Вони грали в красивий комбінаційний футбол, часто били по воротах. І лише неточність у завершальній стадії атаки не дозволила гостям відкрити рахунок.

Після перерви господарі начебто заграли жвавіше. Але дії усіх ланок команди були розрізненими, з хаотичними атаками, які не мали свого логічного завершення. І як не намагався Ігор Кислов забити м’ячі – нічого в нього не виходило. Він же на останній хвилині зустрічі втратив реальну можливість забити переможний м’яч. Та в цьому епізоді відмінно зіграв воротар гостей.

Після цього туру "Ворскла" посідає восьме місце у турнірній таблиці. А одеський СКА впевнено лідирує, набравши 17 очок.

У понеділок на стадіоні "Колос" відбудеться принциповий матч між нашими земляками "Ворсклою" та "Кременем". Адже ці команди сусіди по турнірній таблиці.

О. ЯРОСЛАВЕНКО.
"Комсомолець Полтавщини" № 66 (5067), 2 червня 1990 року (субота).

Сенсацій не убуває...

Нічию, якої добилася вінницька "Нива" минулого туру у Полтаві в грі проти місцевої "Ворскли" - 0:0 - сенсацією не назвеш.

Наші земляки настроїлися на безкомпромісну боротьбу, яка і сталася на полі. На жаль, перемоги здобути не вдалося. З 13 очками вінничани залишилися на 6 сходинці турнірної таблиці з непоганими перспективами перед домашньою серією в разі її успіху.

А про сенсаційність інших результатів минулого туру судіть самі:

СКА - "Галичина" - 2:0, "Зоря" (Бц) - "Волинь" - 0:0, "Кремінь" - "Буковина" - 2:1 (перша поразка чернівчан), "Балтика" - "Карпати" - 1:1, "Закарпаття" - "Нива" (Т) - 2:1, "Зоря" (Луганськ) - "Іскра" - 2:3, "Дніпро" - "Даугава" - 1:4, "Лорі" - "Старт" - 0:0, "Ширак" - "Спартак" 0:5.

4 червня в понеділок наші земляки прийматимуть на своєму, полі ужгородське "Закарпаття".

"Панорама" (Вінниця), 2 червня 1990 року (субота).