Новини - 01/12/2017, 12:12 - Націоналіст 606

Чуйченко: У матчі Ворскла - Олександрія буде багато боротьби

Найкращий в історії бомбардир "Ворскли" в чемпіонатах України Сергій Чуйченко, поділився очікуваннями від майбутнього матчу 18-го туру УПЛ між "Ворсклою" та "Олександрією"
Найкращий в історії бомбардир "Ворскли" в чемпіонатах України Сергій Чуйченко, який свого часу також захищав кольори олександрійської "Поліграфтехніки", поділився очікуваннями від майбутнього матчу 18-го туру УПЛ між "Ворсклою" та "Олександрією".

"Перш за все, з урахуванням погодних умов і боротьби команд за першу шістку, вважаю, що матч буде напруженим. "Олександрія" ще не втратила шанси на потрапляння верхню частину таблиці, а "Ворскла" цілком може поборотися за третє місце. Думаю, що в цьому матчі буде нічия, ставлю на рахунок 1:1.

Буде багато боротьби, яка і визначить нічийний результат. Хоча при цьому "Олександрії" нікуди відступати, і їм потрібна тільки перемога. Адже нічия, погіршить шанси на потрапляння до першої шістки. "Ворскла" теж не подарунок, тим більше грає перед своїми вболівальниками, але все ж думаю що поєдинок буде нічийним", - сказав Чуйченко в коментарі UA-Футбол.

Нагадаємо, що поєдинок "Ворскла" - "Олександрія" відбудеться в неділю 3 грудня. Початок матчу о 17.00.

ua-football
Tags: