- 10-07-2015, 01:07 - sasa 922

Полтавка зіграє у півфіналі хокейного чемпіонату Європи

У місті Морі (Італія) триває чемпіонат Європи з хокею на траві серед дівчат (до 18 років) у ІІ дивізіоні, в якому виступає збірна України.

Наші дівчата, у складі яких грає полтавка Олександра Білоус, посіли перше місце у групі В. У вирішальному матчі – 9 липня – українки виграли у господарок турніру – дівочої збірної Італії – 4:3. Наша землячка Олександра Білоус зіграла у цьому матчі без заміни. Українки першими відкрили рахунок, але після першого тайму програвали – 1:2. Потім – вийшли вперед – 3:2. За 3 хвилини до закінчення матчу італійки відновили рівновагу, однак на останній хвилині Валерія Тищенко закинула переможний, четвертий м\’яч. Перед цим у групі В Україна перемогла Австрію – 2:1 (перший м\’яч у цій грі закинула полтавка Олександра Білоус) і зіграла внічию з Уельсом – 2:2.

У півфінальних матчах дівочого чемпіонату Європи з хокею на траві (ІІ дивізіон) у місті Морі гратимуть: Україна – Польща, Ірландія – Італія.