Полтавські динамівці провели черговий календарний поєдинок і впевнено обіграли Буревісник з різницею в 12 м\’ячів.

Динамо-Полтава – Буревісник – 41:29 (22:13)
Динамо: Камишов (Дайментов) – Тюкін (11), Бутенко (10), Шарко (7), Занімонець (5), Левитський (2), Бесараб (2), Хауха (1), Любченко (1), Косяк (1 ), Бабенко (1), Горський, Оніщук, Євдокимов.
Буревісник: Кльопа (Терехов) – Троценко (11), Науменко (5), Волобуєв (4), Скрипак (4), Янковський (2), Мірошниченко (2), Лінник (1), Сологуб, Петриченко, Крилов, Балицький, Семенченко, Громовський, Нікулін.
Судді: Тарас Гріндак, Дмитро Макєєв (обидва – Донецьк).
Делегат ФГУ: Олександр Балан (Київ).
8 квітня. Полтава. СК Динамо. 250 глядачів.

Перед грою присутні вшанували хвилиною мовчання пам\’ять Івана Матієшина, а динамівці вийшли на матч із стрічками на рукавах. Незважаючи на всі складності, команда Миколи Шарка гідно провела зустріч, не давши ні на хвилину засумніватися у власній перевазі. Полтавці повели в рахунку – 5:0, а вже до перерви перевага в рахунку досяга дев\’яти м\’ячів.

У другому таймі динамівці, які грали без збірників, впевнено довели справу до логічного завершення, давши при цьому можливість проявити себе талановитим молодим гандболістам, – інформує офіційний сайт ГК Динамо-Полтава.